PROSTO DELOVNO MESTO: FULL-STACK RAZVIJALEC

Opis delovnega mesta:

  • razvoj novih projektnih rešitev,
  • vzdrževanje obstoječih projektov,
  • Razvoj in nadgradnje Windows Forms aplikacij,
  • razvoj RESTful api-jev (web servisev),
  • razvoj in vzdrževanje SQL Server podatkovnih baz,
  • razvoj pregledov v ogrodju Angular.

Od kandidatov pričakujemo:

  • Izobrazbo smeri informatike ali računalništva,
  • Odlično poznavanje programskega jezika C#,
  • odlično poznavanje SQL Server podatkovnih baz (stored procedure),
  • zelo dobro poznavanje z razvojem v .NET Framework in Core,
  • zelo dobro poznavanje z razvojem Windows Forms aplikacij,
  • zelo dobro poznavanje REST arhitekture,
  • dobro poznavanje Javascript in TypeScript,
  • dobro poznavanje programskega ogrodja Angular.
  • Izkušnje na projektnem delu.

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas ( s 3-mesečnim poskusnim delom),
  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • fleksibilen delovni čas,
  • konkurenčno plačilo,
  • zanimive in inovativne projekte,
  • ugodnosti za zaposlene,
  • urejeno delovno okolje,
  • stimulativno delovno okolje,
  • sodelovanje v pozitivnem in ambicioznem timu.

Prijava naj obvezno vsebuje:

    • motivacijsko pismo (z navedenimi kontaktnimi podatki: tel. št. in e-poštni naslov)
    • življenjepis (priporočena oblika je Europass).

Kandidati naj pismeno vlogo za objavljeno prosto delovno mesto pošljejo na elektronski naslov: bojan.marcic@ates.si

PROSTO DELOVNO MESTO: OBRATOVNI ELEKTRIKAR

  • izvajanje električnih inštalacij v industriji,
  • izdelava in vezava krmilnih omar po načrtih,
  • namestitev in priklop elektronskih ter elektro komponent in sklopov v industriji,
  • opravljanje drugih nalog epo navodilih nadrejenih.

  • poznavanje oz. branje elektro načrtov,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • urejenost, natančnost, zanesljivost in kreativnost,
  • komunikativnost in timsko naravnanost,
  • vestnost, poštenost in pripadnost družbi,
  • zaželene delovne izkušnje na področju elektro montaž v industriji,
  • pripravljenost občasnega nadurnega dela in dela na terenu ( max. nekaj dni v letu).

Nudimo:

  • zanimivo in kreativno delo,
  • delo v uspešnem in izkušenem delovnem timu.

PROSTO DELOVNO MESTO: PROJEKTANT AVTOMATIK

Opis dela in odgovornosti:

  • delo v oddelku avtomatizacije;
  • načrtovanje krmilno-regulacijskih sklopov v industriji,
  • razvoj in snovanje aplikativne programske opreme za krmilnike Siemens, serje S7-XXX
  • programiranje krmilnikov (PLC) in panelov (HMI);
  • programiranje AC, DC pogonov v industriji,
  • načrtovanje in izdelava elektro dokumentacije za projekte v avtomatizaciji,
  • samostojno in timsko delo na projektih avtomatizacije;
  • testiranje in zagoni elektro krmili v procesni industriji (predvsem v aluminijski industriji),
  • vzdrževanje elektro strojne in programske opreme na krmilnikih in IPC-jih.,
  • kreativno, zanimivo in odgovorno delo.

  • zaključena najmanj VI. stopnja strokovne izobrazbe (elektrotehnika, računalništvo, zaželeno avtomatika, robotika );
  • zaželene so delovne izkušnje na področju programiranja krmilnikov Siemens,
  • poznavanje orodij za programiranje krmilnikov Siemens (Step 7/TIA portal);
  • delovne izkušnje in poznavanje AC, DC pogonov (Siemens, Danfoss, ABB) predstavlja prednost;
  • dobro poznavanje operacijskega sistema Windows in osnovnih programskih orodij Microsoft;
  • aktivno znanje angleškega jezika (govorno in pisno) predstavlja prednost;
  • pripravljenost za timsko delo ter občasno delo na terenu ( Slovenija, Hrvaška, Srbija );
  • zanesljivost in natančnost pri delu;
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • uvajanje v delo ob strokovni podpori mentorja in sodelavcev;
  • možnost strokovnega razvoja, izpopolnjevanja in dodatnega izobraževanja;
  • zelo konkurenčno plačilo,
  • kreativno delo na zanimivih in inovativnih projektih,
  • dodatne ugodnosti za zaposlene,
  • družabne dogodke (šport, zabava, pikniki, novoletni dogodki za zaposlene,.. idr.);
  • vključitev v kolektivno dodatno pokojninsko zavarovanje;
  • kolektivno nezgodno zavarovanje;